VŠECHNY SLUŽBY

MARKETING

Patří vaše společnost mezi ty, které se již angažují v rámci zlepšování dobrovolného integrování sociálních a ekologických hledisek a nevíte si rady, jak správně oslovit vaši cílovou skupinu nebo vaše obchodní partnery?

 • Tvorba obsahu – vaše realizované kroky zpracujeme a vytvoříme grafický, vizuální nebo zvukový obsah na všechny sociální média pro vaši PR komunikaci
 • Sociální sítě – obsah cílíme na vámi vybranou cílovou skupinu, spravujeme reklamy a zpracováváme feedback v reálném čase reklamních kampaní, komunikujeme za vás na sociálních sítích
 • Influencer marketing – výběr a domluva spolupráce s vhodnými influencery, kteří budou schopni dobře prezentovat značku v moderním prostředí sociálních médií

V rámci marketingu a brandingu se zaměřujeme na kompletní zpracování marketingového obsahu včetně zpracování grafik, plánování příspěvků na sociálních sítích, správa reklamy v Google Ads, Sklick, Facebook, Instagram, LinkedIn a Twitter.

V návaznosti na celý proces od vytvoření reklamního obsahu, kontrolu, až po samotnou reklamu poskytujeme také kompletní statistiku úspěšnosti reklam v uceleném reportu. Co se týče brandingu, zaměřujeme se především na marketingové akce a branding spotřebních produktů a materiálů pro gastronomii, certifikovaného oblečení nebo informačních letáků, rollupů či tapet.

  CSR AKTIVITY

  Pod pojmem CSR aktivity si každý z nás představí společenskou odpovědnost firem, ta zahrnuje komplexní řešení sociálních a environmentálních hledisek zodpovědného podnikání.

  Frieco nabízí konzultace všem společnostem, které chtějí jít cestou zodpovědného podnikání. Konzultace zahrnují analýzu současného stavu a návrhy vedoucí ke zlepšení sociálních a environmentálních hledisek.

  V rámci CSR aktivit nabízíme společnostem tyto možnosti: 

  Výběr obchodních partnerů – zajistíme vhodné dodavatele zodpovědné vůči životnímu prostředí a pomůžeme při snižování Podnikového odpadu uvnitř společnosti

  Eko-merchandise – nabízíme kvalitní certifikované oblečení původem z Evropy, mikiny, trička, čepice, hadrové tašky pro firemní kolektivy, školy nebo svatby

  Infrografika – návrh a tisk firemních motivů, rollupů, tapet, plakátů, letáků a jiných vzdělávacích a informativních materiálů

  Workshopy – online nebo offline, připravíme pro vás workshop nejen o životním prostředí nebo ekologii, vždy po vzájemné domluvě

  PŘEDNÁŠKY

  Vzdělávání je to, na co jsme se od začátku budování projektu Frieco zaměřili. Jako hlavní současný problém vnímáme, po zkušenostech ze sociálních sítí, nevědomost populace o současných problémech naší planety. Přednášky se setkávají s pozitivní zpětnou vazbou, protože spousta našich posluchačů si, stejně jako naši sledující, dříve tyto problémy neuvědomovali.

  Hledáte tu správnou variantu pro odreagování a změnu vašich zaměstnanců?

  Inspirujte své zaměstnance o nových možnostech v těchto tématech! Frieco přednášky na různá témata vám svou interaktivní formou pomohou s budováním firemní kultury a CSR. 

   

  TÉMATA

  Obecný přehled

  Přednáška obsahuje všechny okruhy a oblasti související s tématikou životního prostředí a ekologie. Seznámení s životním prostředím, environmentálními hrozbami, a jak těmto hrozbám můžeme předcházet každodenním rozhodováním

  odpady . globální oteplování . recyklace . plýtvání . voda . fast fashion . uhlíková stopa

  Odpadové hospodářství

  Tato přednáška provedí cestou od vzniku odpadu, třídění, až po jeho zpracování.  Komunální odpad produkuje každý z nás a svým rozhodnutím o tom, kolik ho budeme produkovat, a jak s ním budeme nakládat, může ovlivnit další vývoj naší planety a prostředí, ve kterém žijeme.

  minimalizace odpadu . třídění odpadu . zpracování odpadu . recyklace odpadu

  Planeta Země 

  Přednáška zahrnuje informace o globálním vlivu lidské činnosti na naši planetu. Hlavními tematickými okruhy tedy jsou: současná situace životního prostředí na naši planetě, ekologická, vodní a uhlíková stopa, doprava a emise, sharing (jako jeden ze způsobů snižování uhlíkové stopy), environmentální hrozby budoucnosti a biodiverzita.

  stav životního prostředí . doprava a emise . sdílená ekonomika . environmentální hrozby

   

  Potraviny

  Potraviny a stravování jsou nedílnou součástí života každého z nás. Ve stravování je v dnešní době mnoho možností, a tak má každý z nás na výběr, jaké potraviny bude konzumovat, a jak tím ovlivní životní prostředí.

  potraviny . plýtvání . kompostování . bezobalové obchody

   EKO-MERCHANDISE

   Zkušenosti s eko-merchandisem jsme získali, když jsme se rozhodli vytvořit první kolekci 50 omezených mikin S01E50. Mikiny se díky certifikacím Fair Wear a GOTS těšily velkému zájmu mezi našimi sledujícími. Nabízíme proto nejen společnostem volbu firemního oblečení a doplňků, které můžete vybírat z našeho katalogu, ale také ekologicky šetrný potisk v rámci certifikace GOTS.

   Pro více informací nás kontaktujte emailem na adrese tym@frieco.org

   FRIECO A JINÉ CERTIFIKACE

   Frieco certifikát udělujeme po konzultaci a následném nastavení udržitelných podmínek např. festivalům, událostem, či konferencím. Součástí Frieco certifikátu je zajištění ekologicky šetrných variant jednorázového odpadu, včetně jejich brandingu.

   Zero waste to landfill je jedna z certifikací, kterou se společnost zavazuje, že odpad, který společnost produkuje je buď recyklován nebo energeticky využit. Pokud certifikaci nejsme schopni udělit, nabídneme její zprostředkování třetí stranou.

   Certifikace jsou vhodné pro soukromé i státní organizace a společnosti.

    CHCETE UDĚLAT PRVNÍ KROK K UDRŽITELNOSTI?

     

    Napište nám

    Specifikujte, o jakou službu máte zájem a my se Vám co nejdříve ozveme.

    6 + 4 =

    Kontakt

    • Společnost: Green Season s.r.o.
    • Adresa: Chrást 113, Mladá Boleslav – 293 01
    • IČO: 08482896, nejsme plátci DPH
    • Bankovní účet: 1752957002/5500, vedený u společnosti Raiffeisenbank a.s
    • E-mail: tym@frieco.org
    • Tel.: +420723333859