NAŠE REALIZACE

01

Westfield Metropole Zličín

V rámci spolupráce s Westfield Metropole Zličín bylo naším úkolem vytvoření infografiky pro polepy v koridorech chodeb uvnitř Metropole Zličín. Polepy byly realizovány pro koridory směřující k toaletám nákupního centra. Kratší polep byl zhotoven u foodcourtu v rozměrech 2×7 m , delší polep v hlavním podlaží v rozměrech 2×15 m.

02

Merchandise - S01E50

Protože je v komunitě Frieco více než 15.000 členů, začaly se nám množit dotazy na ekologicky šetrný merchandise. Rozhodli jsme se proto, že vytvoříme unikátní ekologicky šetrné mikiny z biobavlny s certifikacemi Fair Wear a GOTS. Mikiny jsme vyrobili v omezeném množství 50 kusů, abychom zaručili jejich vyjímečnost, a ty se těšily velkému zájmu.

03

Marketing, sociální sítě, influencing

Naše tvorba je nejlepším ukazatelem toho, co jsme schopni vybudovat. Za pouhý rok jsme pouze na Instagramu vytvořili komunitu 15 000 členů. Tvoříme unikátní obsah ve vizuální a psané formě. Zpětná vazba ze sociálních sítí nám ukazuje, že lidé se více a více zajímají o životní prostředí. Organický dosah našeho profilu se pohybuje okolo 50 000 lidí.

04

Přednášky na základní škole v Mladé Boleslavi

Vzdělávání je to, na co jsme se od začátku budování projektu Frieco zaměřili. Jako hlavní současný problém vnímáme, po zkušenostech ze sociálních sítí, nevědomost populace o současných problémech naší planety. Po realizaci přednášek na školách se setkáváme s pozitivní zpětnou vazbou, protože spousta našich posluchačů si stejně jako naši sledující dříve neuvědomovali tyto problémy. Proto se snažíme vzdělávat nejen ve firmách, ale i tam, kde to dává největší smysl. U dětí.

CHCETE UDĚLAT PRVNÍ KROK K UDRŽITELNOSTI?

 

Napište nám

Specifikujte, o jakou službu máte zájem a my se Vám co nejdříve ozveme.

13 + 1 =

Kontakt

  • Společnost: Green Season s.r.o.
  • Adresa: Chrást 113, Mladá Boleslav – 293 01
  • IČO: 08482896, nejsme plátci DPH
  • Bankovní účet: 1752957002/5500, vedený u společnosti Raiffeisenbank a.s
  • E-mail: tym@frieco.org
  • Tel.: +420773880179