NAŠE SLUŽBY

PRO

FIRMY

PRO

ŠKOLY

CO PRO VÁS MŮŽEME UDĚLAT?

CSR AKTIVITY

Společnostem nabízíme široké možnosti v oblasti CSR aktivit, ať už se jedná o firemní akce ve formě workshopů, nebo zhotovení PR produktů ve formě oblečení, vzdělávacích a informativních materiálů.

PŘEDNÁŠKY

Pro naše posluchače připravujeme interaktivní přednášky na různá témata spjatá s životním prostředím. Přednášky organizujeme standardně v místě zadavatele, ale také online formou skrze moderní komunikační platformy.

Frieco a jiné certifikace

Řeší vaše společnost certifikace vhodné pro vaše obchodní partnery nebo vaše zákazníky? Certifikáty umožňují komunikovat svým obchodním partnerům nebo zákazníkům snahu zmírnit dopady chování při podnikání na životní prostředí.

EKO-MERCHANDISE

Frieco poskytuje široký výběr ekologicky šetrného certifikovaného oblečení a doplňků šitých v Evropě. Vybírat a objednávat můžete ze širokého sortimentu z našeho katalogu.

MARKETING

Je skvělé, že se vaše společnost chová zodpovědně vůči životnímu prostředí, ale je škoda pokud o tom nedáte svým obchodním partnerům vědět. Pomáháme s tvorbou obsahu, s komunikací na sociálních sítích a s komunikací s influencery.

Zdravá voda a méně recyklace

Voda je nezbytnou součástí života všech lidí na planetě. Naše tělo ji potřebuje, aby mohlo fungovat a podávat ty nejlepší výkony. Co kdybyste mohli ve Vaší firmě čepovat tu nejčerstvější vodu obohacenou o minerály a zároveň byste mohli ušetřit na nákladech za barely, PET lahve a jiné?

PRO FIRMY

V dnešní době se ve světě globálních korporací společnosti neženou pouze za generováním obřích zisků a lepších výsledků, čím dál tím více společností se angažuje v rámci zlepšování dobrovolného integrování sociálních a ekologických hledisek do každodenních firemních operací a interakcí s obchodními partnery.

Jste inovativní progresivní společností a rádi byste zlepšili zodpovědnou a udržitelnou kulturu ve vaší firmě?

Nevíte kde začít nebo jste už začali a rádi byste tyto podmínky dále zlepšovali? 

Naším cílem je pomáhat firemním kolektivům zlepšovat vědomosti o dopadech chování lidstva na životním prostředí a navrhovat řešení, které společnostem pomohou zdokonalit environmentální firemní kulturu. Konzultujeme možnosti vylepšení této firemní kultury uvnitř vaší společnosti.

SPOLEČNOSTEM NABÍZÍME

 • Interaktivní přednášky – prezentace environmentálních faktů, navrhujeme řešení změn návyků každého z nás, jak začít se Zero Waste nejen ve firemním prostředí, ale také doma

 • Eko-merchandise – nabízíme kvalitní certifikované oblečení původem z Evropy, mikiny, trička, čepice, hadrové tašky pro firemní kolektivy, školy nebo svatby

 • Výběr obchodních partnerů – zajistíme vhodné dodavatele zodpovědné vůči životnímu prostředí a pomůžeme při snižování Podnikového odpadu uvnitř společnosti

 • Infrografika – návrh a tisk firemních motivů, rollupů, tapet, plakátů, letáků a jiných vzdělávacích a informativních materiálů

 • Workshopy – online nebo offline, připravíme pro vás workshop nejen o životním prostředí nebo ekologii, vždy po vzájemné domluvě

PRO ŠKOLY 

 

Když jsme 20. srpna 2018 začínali s projektem Frieco informovat veřejnost o současném stavu životního prostředí, ve kterém se naše planeta nachází, ani ve snu by nás nenapadlo, že nás po pouhém roce bude sledovat více než 15 000 lidí. Dnes už proto přebíráme určitou zodpovědnost, a proto jsme se rozhodli změnit vnímání ekologie a životního prostředí nejen na sociálních sítích, ale i na základních školách a gymnáziích.

Frieco pořádá interaktivní přednášky, ve kterých se studenti aktivně zapojují do diskuze o životním prostředí a do řešení globálních problémů naší planety. Nenutíme naše posluchače striktně dodržovat žádná pravidla, naopak dáváme jim prostor pro diskuzi a pokládáme otázky, které jim otevírají obzory a nutí je k zamyšlení, protože každý student je jedinečným.

Cílem studentských Frieco přednášek je vzdělávat mladší generace. Své znalosti opíráme o zkušenosti získané při studiu na Fakultě životního prostředí na České zemědělské univerzitě v Praze, ale zároveň čerpáme obsah ze sociálních sítích, které jsou naším hlavním komunikačním kanálem s komunitou Frieco. Právě zpětná vazba na našem instagramovém profilu FRIECO nás přesvědčila, že je třeba budit zájem budoucích generací o dění na naší planetě. Díky našim přednáškám se tak můžeme posunout i za hranice sociálních sítí i k těm nejmenším, kteří nemají možnost nás sledovat.

PŘEDNÁŠKY 

 • Kategorizace přednášek dle věku

 • Interaktivní forma

 • Prezentace s obrázky a videi

 • Průběžný kvíz pro udržení pozornosti

 • Zajímavosti formou faktů

 • Otevřená diskuze

CHCETE UDĚLAT PRVNÍ KROK K UDRŽITELNOSTI?

 

Napište nám

Specifikujte, o jakou službu máte zájem a my se Vám co nejdříve ozveme.

8 + 8 =

Kontakt

 • Společnost: Green Season s.r.o.
 • Adresa: Chrást 113, Mladá Boleslav – 293 01
 • IČO: 08482896, nejsme plátci DPH
 • Bankovní účet: 1752957002/5500, vedený u společnosti Raiffeisenbank a.s
 • E-mail: tym@frieco.org
 • Tel.: +420773880179